top of page

HAKKIMIZDA

Luna Art Academy;  1 Ocak 2023 tarihi itibariyle "Luna Sanat" ailesi tarafından İstanbul Kadıköy'de kurulmuş olup, LUNA SANAT KAFE RESTORAN TİCARET VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ bünyesinde faaliyet göstermektedir.

 

LUNA SANAT KAFE RESTORAN TİCARET VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ 09.08.2021 tarihinde İstanbul Kadıköy'de Sn. Mihriban Sanıvar tarafından kurulmuştur.

Amacımız genç yaşlı fark etmeksizin her yaş ve eğitim grubundan sanatsevere resim sanatının teknik ve pratik yönlerini öğreterek, hayatı sanat ile renklendirmektir. İçinizdeki sanatçı potansiyelini açığa çıkarmak, yeteneklerinizi şekillendirmek için doğru adrestesiniz. 

Görsel materyal ve uygulama ağırlıklı online eğitimler, sanat etkinlikleri, resim sanatını daha yakından tanımanıza vesile olacak sergiler, duayen ressamlardan alabileceğiniz tavsiye ve ipuçları, resim yarışmaları ve kariyer danışmanlığı ile sanata gönül vermiş olan herkese hitap etmekteyiz.

Boş zamanlarınızda yapacak keyifli bir aktiviteye ihtiyacınız mı var? İş veya okul stresinden kurtulmak mı istiyorsunuz? Yoksa çocuğunuzun sanatla iç içe büyümesi için hem eğleneceği hem de yeteneklerini ve yaratıcılığını keşfedeceği bir kurs mu arıyorsunuz? O halde online eğitimlerimize ve atölye çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

Sanata olan bağlılığınızın ve yeteneklerinizin yalnızca hobi düzeyinde kalmasını istemiyor, kendinize yatırım yaparak hem akademik hem de mesleki kariyerinize yeni bir boyut katmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

bottom of page